TOPREFERAT.COM.KZ - Қазақша рефераттар

войти на сайт

вход на сайт

Логин: :
Пароль :

Забыл пароль Регистрация

Білім берудегі жаңа үрдістер курстық жұмыс




Білім берудегі жаңа үрдістер курстық жұмыс
0
Раздел: Соңғы қосылған | Автор: Админ | Дата: 13-03-2015, 12:05
Загрузок: 1789




Жоспар - www.topreferat.com.kz

І Кіріспе

ІІ Негізгі бөлім.

1. Білім берудегі жаңа үрдістер

2. Модульдік технология туралы жалпы түсінік.

3. Модульдік технологияны сабақ барысында қолдану.

III Қорытынды.

VI Пайдаланылған әдебиеттер тізімі.




Жұмыс түрі: Курстық жұмыс
Жұмыс көлемі: 24 бет
Пәні: Соңғы қосылған курстық жұмыстар

-----------------------------------------------------------------------------------

КУРСТЫҚ ЖҰМЫСТЫҢ ҚЫСҚАРТЫЛҒАН МӘТІНІ



Жоспар

І Кіріспе

ІІ Негізгі бөлім.

1. Білім берудегі жаңа үрдістер

2. Модульдік технология туралы
3. Модульдік технологияны
III Қорытынды.

VI Пайдаланылған әдебиеттер тізімі.
Кіріспе

Курстық жұмыстың өзектілігі.
ХХІ ғасыр
Жаңа технологиялардың түр
Курстық жұмыстың мақсаты:
Курстық жұмыста қазіргі
Курстық жұмыстың міндеттер:

Курстық жұмыста төмендегідей
1. Қазіргі уақыттағы
2. ең тиімді оқыту
3. Модульдік технологияның
4. Модульдік технологияны
Курстық жұмыстың тарихнамасы.

Жалпы модульдік технология жайында
Курстық жұмыста баширова Жамал,
Білім берудегі жаңа
Қазіргі кезде тәуелсіз
Білім мазмұны әрбір тарихи кезеңдердегі
Білім мазмұны мен материалдық
Бірінші стандарт бойынша
А) жеке тұлғаның қалыптасу үдерістегі
ә) мемлекет мүддесі
б) тарихи білімнің өзіндік
Тарихи білім берудегі
Білім беру саясатында нәтижеге
М. Жадрина білімге
Қазақстан тарихын оқытуда
Осы ретте, зерттеу
Мектепте отандық тарихты оқыту
Қазақстан тарихын оқытуда жаңа
Қазақстан тарихын оқытуда жаңа
Көбіне мұғалімдер модульдік
Г. Құрмайсейтваның аталған
1. Кіріспе сабақ модульге
2. Сөйлем бөлім. 2 – 3
3 Қорытынды 4 сабақ. Бұл
Модульдік технология туралы жалпы
Соңғы жылдары тарих сабақтарында
Педагогикалық әдістемедегі оқыту
Модульдік технологиямен оқыту
1. Оқушыларды оқу мақсатымен
2. Сыныпты мазмұндарды
3. Мұғалімнің белгілік (знак) жүйесі
4. Оқушының таным
5. Оқу материалына негізделген
6. Бүкіл тақырып бойынша
Тақырып бойынша деңгейлік (релелік)
Денсаулық - әр оқушыға
Оқу моделі үш
Диалогтық бөлімде оқушылардың
Мысалы, Ежелгі Қазақстан - тарихынан
1 сағата (кіріспе бөлім)
2 сабақ оқытуойындарына арналады.

3 сабақ Картамен жұмыс
4 сабақта деңгейлік релептік
Бұл жүй оқушыларда ынталанырады.
Қазіргі уақытта Қазақстанда
Оқыту технологиясының
Ал, базалық білім
Моуль дегеніміз қандай да
1 – кезең мұғалімнің
2. Оқытудың нақты нәтижелер тізбегін
3. Тақырыптң негізгі түйінді
4. Оқушылардың білім, білік
5. Білім білім дағдыларды
Модульдің кіріспе бөлімі.

Оқу модульінің 1 – ші
- Визуалдық дәріс, мұнда
- Кеңес беру дәрісі,
- өзара сөйлесу дәрісі жалпы
- проблемалық дәріс. Мұнда
ІІ кезең - сөйлесу бөлімін даярлау
1. Сөйлесу бөліміндежұмыс істеу
2. оқушылардың өзара
3. Әр түрлі күнделік
4. Әр бір оқушыларға немесе
Үш деңгейлік тапсырма
ІІІ деңгей. Тапсырмасы тақырыпты
ІІІ деңгей мемлекеттік білім
Талдау.

Бірнеше мемлекеттің саяси
Топтау

Өз мекемеңізді табыңыз.

өз ұсыныңыз.

Түсініктемесі қанай?

ІІІ кезең қорытынды бағалау.

Оқушылар білімін әділ
Деңгейлі сұрақтарға байланысты
Оқушылар қандайда
І деңгй тапсырмаларды дарындылықтың
Оқу модульінің сөйлесу бөлімінің
Жалпы алғанда модульдік технология
Модульдік технологияны сабақ
Педагогикалық технология дегеніміз
Модульдік оқыту технологиясы.

Мақсаты: Оқушыларды белсенділікке өз
Оқушының ізденгіштік танымдық іс-
Модульдік оқытудың
1. Оқушы тұлғасының
Модульдік оқыту технологиясының оқушыларды
2. Танымдық үрдістерді
3. Оқуғақызығушылық қалыптастыру.

4. Белсенді сөздік қорын,
Модульдік оқытудың
1. Әр балаға, оқушыға
2. Дарынды балалармен
3. Оқушылардың өзіндік
4. Сабақ барысында
Модульдік оқытудың
1. Оқытудың жалпы мақсатын
2. Жалпы құрылған мақсаты
3. Оқушылардың білім деңгейін
4. Оқу әрекеттерінің жиынтығы.

5. Нәтижені бағалау.

Модульдік оқытудың ерекшеліктері;
Оқу үдерісі кезегіндегі мұғалімнің
1. Балаларды оқу мақсаттарымен
2. Сныпты мазмұны
Мұғалімнің оқу материалын қысқаша
Өзара сөйлесу
4. Жалпы тақырыпқа тарауға
5. Тұтас тақырып бойынша
6. Тақырып бойынша қалыпты
Қайта жаңғыртылатын
Оқу модульінің құрылымы:
Кіріспе бөлімі.

Модульге тақырыпқа енгізу .

Сөйлеу бөлмесі.

Оқушылардың танымдық қызметін
Қорытынды бөлім.

Бақылау.

Әрбір оқу
әрбір дербес тарауды
Кіріспе қызықтырушылық.

Операциялық – танымдық

Рефлекциялық – бағалау кезеңдерінен тұрады.
Оқыту үдерісінің сызба
Оқып үйрену үдерісі

Кіріспе қызықтырушылық

Операциялық танымдық

Рефлекциялық - бағалау

Аталмыш модульде кіріспе
А) оқушылардың оқу
ә) Оқушылардың оқу модульіндегі
Б) тірек сызбаларға
Оқу модульінің сөйлесу
Оқу модельінің
Мұнда оқушылар оқу
Бұның бір маңызды -күрделіізденушілік, шығармашылық
Бұл бөлімнің сабақтарын жоспарлаған
Мұнда оқу материалдарының мазмұны
Сөйлесу бөлімінің құрылымы:

1. Модульдік сөйлесу бөліміндегі
2. оқу материалын бір тұтас,
3. Тақырып бойынша жеңілдетілген
4. Оқушылардың пәнге
5. осы бөліктің барлық сабақтарына
Қорытынды.

Бөлім – тарау, немесе тақырыпты оқытудың
Ол оқушылардың сөйлесу бліміндегі танымдық қызметі
1.Міндетті –тестілеу

2.Мұғалімнің өз таңдауы бойынша –сынақ бақылау жұмысы, тапсырма,
Оқушылардың білім, білік дағдыларын тұтас модуль
Тоқсандық қорытынды баға әр-бір оқу
Оқу модулінде оқушы қызметін бағалау
Модільдік оқытыу технологиясының сөйлесу
Оқушылардың білімін бағалауға балдық
1 деңгей 2 деңгей 3 деңгей

5

5

5

4

4

4

3

3

3

Модульдік бұл бөліміндегі
1 деңгей 2 деңгей 3 деңгей

5 5 5 5 5 5

4 5 4 4 4 3

3 4 3 3 3 3

Егер оқушы бағасын
Қолдау бағалар -
Топтық бақылау бірін
Оқушылардың білім деңгейін бақылау
Тестілеу оқушылардың
Бөлімі Сабақ саны Модуль мазмұны Уақыты Ескерткіштер

Кіріспе 1 сабақ 1. Модульге кіру.

2. Дәріс. Біздің өлке Қазақстан
3. тірек сызбасын түсіндіру. 5
30 мин.

10 мин. Оқушылардың дәптерге
Сөйлесу. 2 сабақ 1941 – 1945 жылдардағы
Фото суреттер.

Құжат дәптермен жұмыс.
3 сабақ 1. Алмалы селосы
2. Алмалы орта мектебінің құрылуы.
4 сабақ 1. Не? Қайда? Қашан? ойыны.
2. Менің отбасым ел
Баяндама

Қорытынды 5 сабақ Мәнжазбаны қорғау.

Қорытынды. 45 мин.

Енді өзінідк жұмыс сабағында
А) 5 сыныптағы модульдік
Б) 6 сынып «үйсіндер» тақырыбы
Заман талабын ескере отырып, соңғы жылдар
Мақсатымын – оларды белсенділікке өзбетімен білім алуға,
1. Оқушыларды тақырыптың мақсатымен таыстыру.

2. Мазмұндас ұқсас бірнеше тақырыпшадан
3. Белгілі жүйе бойынша сызба,
4. Оқушының таным қызметіне негізделген
5. Оқу материалына негізделген
6. Бүкіл тақырып бойынша модульдік
7. Тақырып бойынша деңгейлік,
Әр оқушыға үш
3 сабақ картамен жұмыс істеу. Сөз тізбек
Бағалау.

Бұл бағалау есептеу дәптеріне
Қорытынды

Кез – келген елдің экономикалық
Жаңашылдық адамдардың кәсіптік қызметінің біріне
Тұтас педагогикалық процестің жаңалықтың
Оқыту процесінің көп қырлылығына – дидактикалық,
Білім берудегі жаңашыл
Жаңашыл процестер педагогиканың
Пайдаланған әдебиеттер.

1. Ежелгі Қазақстан
2. Тұрлығұлов Т.Т. Қазақ ССР тарихын оқыту методикасы
3. Б.Адырбек, А.Көпекбай. 5-сынып мұғалімдеріне арналған - Алматы,
4. Тұрлығұлов Т.Т. Тарих сабағын жетілдіру жолдары. -
5. Педагогикалық ізденіс. Құрастырушы И.Н.Баженова.-Алматы: Рауан. 1990.

6. Тұрсын хазретэлі.
7. Бап-баба С. Жантану негіздері - Алматы, 2002.

8. Тұрғанбаева Б.А. Дамыта оқыту технологиясы.-Алматы, 2000

Ф – ОБ -001/ 035

1




Написать комментарий
Имя:*
E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код: *


Бұл сайтта Қазақстанның түкпір-түкпірінен жиналған қазақ тіліндегі рефераттар мен курстық және дипломдық жұмыстар ұсынылған. Қазіргі таңда www.topreferat.com.kz сайтының қазақ тіліндегі жұмыстар базасы бүкіл интернеттегі ең үлкен база болып табылады! Біздің базадағы жұмыстар саны 15000-нан асады. Біз бұл жетістікпен тоқтап қалмаймыз! Біз базамызды одан әрі толықтырамыз.
» » Білім берудегі жаңа үрдістер курстық жұмыс

© 2011-2016 Скачать бесплатно на topreferat.com.kz курсовые, дипломные и рефераты на телефон, на планшет и на компьютер.
При копировании материала активная ссылка на источник обязательна.


Мнение посетителей:
 

После 9 класса Вы:

Пойду в 10, 11, закончу школу полностью
Пойду в Колледж
Пойду в ПТУ
Пойду работать
Снова пойду в 9 класс

 
 
Похожие:
  • Оқыту процесінде инновациялық технологиялар арқылы оқушылардың танымдық бел ...
  • Оқушылардың кәсіптік шеберлігін қалыптастыруда еңбек тәрбиесінің ролі (1 - ...
  • Модульдеп оқыту (1 - бөлім)
  • Кіші мектеп жасындағы оқушыларға математикалық білім беруде оқытудың жаңа т ...
  • Инновациялық оқыту технологиясы арқылы оқушыларға экологиялық білім берудің ...
  • Тарих сабағында жаңа технологияларды қолдану курстық жұмыс
  • Тарихты оқыту әдістемесі курстық жұмыс
  • Модульдік оқыту технологиясы курстық жұмыс
  • Жаңа технологияны пайдалана отырып математика сабағында оқушылардың қызығуш ...
  • Химиялық білім жүйесін үздіксіз жетілдіру курстық жұмыс
  • Оқытудың жаңа технолгиясын пайдалану курстық жұмыс
  • Оқушылардың білімін, шеберлігін және қабілетін тексеру және бағалау курстық ...
  • Математиканы оқытуда инновациялық технологиялар курстық жұмыс
  • Жаңа педагогикалық технологияның оқу-тәрбие процесіндегі ролі курстық жұмыс
  • Өзіндік білім алу әдістері реферат
  • Оқудың педагогикалық технологиялары реферат
  • Компьютер және балалар реферат
  • Сабақ-оқытуды ұйымдастыру реферат
  • Педагогика оқыту принциптері реферат
  • Оқыту процестерінің заңдылықтары реферат